“Час йде на дні” – Кличко про запровадження “червоної” зони

Автор: Галина Ворона
14:31 17.03

У Києві спостерігається складна ситуація з коронавірусом. Якщо не посилити карантинні обмеження, столиця може опинитися в “червоній” зоні карантину.

“Час йде на дні” – Кличко про запровадження “червоної” зони

Про це в ефірі “Україна 24” розповів мер Києва Віталій Кличко.

На його думку, “червону” зону карантину у Києві доведеться запроваджувати дуже швидко, якщо зараз не посилити обмеження.

Я думаю, час йде на дні. Максимум через тиждень”, – сказав Кличко.

Він зауважив, що динаміка поширення COVID стала загрозливою і зараз столична влада розглядає різні варіанти посилення карантину.

Але карантинні обмеження може вводити виключно центральний уряд”, – додав Кличко.

Нагадаємо, напередодні Віталій Кличко виступив терміновим брифінгом, на якому розповів про складну ситуацію з коронавірусом у столиці і закликав владу посилити обмеження, щоб не було “другого Буковеля”. За його словами, з такими темпами розповсюдження вірусу і кількістю госпіталізацій за добу, вже за кілька днів місць у лікарнях не буде. Столичних школярів мер відправив на дочасні канікули

Очільник уряду Денис Шмигаль не забарився з відповіддю. Він сказав, що Україні продовжує працювати адаптивний карантин, а це означає, що “місцева влада має право посилювати карантинні обмеження”.

До слова, сьогоднішні добові результати пандемії за добу в Україні шокують: тільки госпіталізованих близько 5 тисяч. У столиці а добу підтвердили 1121 випадок захворювання на коронавірус, 25 хворих померли.

Додамо, що адаптивний карантин в Україні відновили 24 січня. Він діятиме до 30 квітня. У “помаранчеву” зону потрапила і Київщина, і Київ

Великий Київ у Google News

підписатися