“Час брати на себе відповідальність” – Шмигаль відповів на заклики Кличка посилити обмеження

Автор: Галина Ворона
13:46 17.03.2021

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль не забарився з відповіддю меру Києва Віталію Кличку, який напередодні закликав владу посилити обмеження у “помаранчевій” зоні, щоб не допустити “другого Буковелю” у столиці.

“Час брати на себе відповідальність” – Шмигаль відповів на заклики Кличка посилити обмеження

За словами Шмигаля, в Україні продовжує працювати адаптивний карантин, а це означає, що місцева влада має право посилювати карантинні обмеження.

Тому я закликаю місцевих керівників не чекати вказівок, а приймати необхідні рішення. Уряд надав для цього всі повноваження — час брати на себе відповідальність”, – зауважив очільник уряду.

Він зауважив, що адаптивний карантин — це ефективний механізм протидії коронавірусу, і як приклад навів Івано-Франківську область, де три тижні тому були запроваджені обмеження червоного рівня.

І зараз ми бачимо, що госпіталізації ідуть на спад, як і кількість нових випадків захворювання”, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, напередодні Віталій Кличко виступив терміновим брифінгом, на якому розповів про складну ситуацію з коронавірусом у столиці і закликав владу посилити обмеження, щоб не було “другого Буковеля”. За його словами, з такими темпами розповсюдження вірусу і кількістю госпіталізацій за добу, вже за кілька днів місць у лікарнях не буде. Столичних школярів мер відправив на дочасні канікули.

До слова, сьогоднішні добові результати пандемії за добу в Україні шокують: тільки госпіталізованих близько 5 тисяч. У столиці а добу підтвердили 1121 випадок захворювання на коронавірус, 25 хворих померли.

Великий Київ у Google News

підписатися