Алла Мазур в новому образі після боротьби з раком стала обличчям журналу (ФОТО)

20:34 16.09.2020

Українська журналістка, ведуча інформаційної програми “ТСН” на каналі “1+1” Алла Мазур, яка пройшла лікування від онкологічного захворювання, у свій день народження стала обличчям одразу п’ятьох обкладинок осіннього випуску французького глянцю в Україні Marie Claire. На фото – Алла Мазур в новому образі – без перуки, яку вона носила останнім часом через втрату волосся після хіміотерапії.

Алла Мазур в новому образі після боротьби з раком стала обличчям журналу (ФОТО)

Своїми почуттями вона поділилася на сторінці у Facebook

“Я жива – і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю – і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову – і відчула, що цією свободою можна поділитися. І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий”, – написала Мазур.

Також журналістка розповіла, хто її надихав.

“Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку”, – додала Мазур.

Нагадаємо, покалічені курсантки не хочуть компенсації від сім’ї майора – у нього онкохвора дружина.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...