Бурятам продавайте! Shell відмовляється від російських нафти та газу

Автор: Тетяна Сененко
14:09 08.03

Нафтопереробна компанія Shell оголосила про намір поетапно відмовитися від усіх російських вуглеводнів, включаючи нафту, нафтопродукти, газ та скраплений природний газ.

Бурятам продавайте! Shell відмовляється від російських нафти та газу
Про це йдеться у заяві компанії.

Як негайний перший крок компанія припинить усі спотові закупівлі російської сирої нафти, закриє свої АЗС та припинить роботу з виробництва авіаційного палива та мастильних матеріалів у росії.

«Ми чітко усвідомлюємо, що наше рішення минулого тижня придбати вантаж російської сирої нафти для переробки було неправильним. Ми просимо вибачення за це. Як ми вже казали, ми передамо прибуток від продажу обмеженої кількості російської нафти, що залишилася, до спеціального фонду», – сказав генеральний директор Shell Бен ван Бюрден.

За його словами, найближчим часом компанія вирішить, як найкраще розподілити ці кошти.

«Протягом найближчих днів і тижнів ми працюватимемо з партнерами, які надають допомогу, та гуманітарними агенціями, щоб визначити, як гроші з цього фонду найкраще можуть бути використані для полегшення жахливих наслідків, які ця війна принесла для народу України», -додав він.

Раніше Shell пояснила придбання російської нафти необхідністю завантажити виробничі потужності та обіцяла частину прибутків від перероблення російської нафти спрямувати на допомогу населенню України.

Через окупантів, які осіли в пригородах, мешканці Бучі не можуть поховати померлих.

Така сама ситуація і в Ірпені. Агресор розбомбив поліклініку та новий медичний центр, розповів мер міста Володимир Карплюк.

Він каже, що по всьому Приірпінні – трупи у підвалах та на вулицях, окупанти не дозволяють забирати тіла навіть «Червоному хресту».

Нагадаємо, в Маріуполі вперше за десятки років від зневоднення померла дитина.

Великий Київ у Google News

підписатися