Будинок на Позняках: як триває демонтаж зруйнованої вибухом споруди (ФОТО)

18:42 18.12.2020

На столичних Позняках розпочали демонтаж багатоповерхівки, яка вибухнула наприкінці червня цього року. Робітники розбиратимуть будівлю протягом усієї зими.

Будинок на Позняках: як триває демонтаж зруйнованої вибухом споруди (ФОТО)

Про це повідомляє видання “Соцпортал”. 

Нагадаємо, що вибух у багатоквартирному будинку стався ще на початку літа. Тоді повністю знесло перекриття з п’ятого по восьмий поверхи. Загинуло п’ятеро людей. Більше 

Біля будівлі працює баштовий кран, за допомогою якого знімають бетонні плити перекриття. Їх складають на огороженому майданчику біля зруйнованої будівлі. 

Роботи тривають. Все йде за планом. Уже демонтували дах будівлі і технічний поверх. Робочі зайнялися демонтажем 10 поверху”, – розповіли в департаменті муніципальної безпеки КМДА.

Зазначається, що тривалість демонтажних робіт буде залежати від підрядної компанії, яка відповідальна за цей процес.

Крім того, мешканці будинку планують провести церемонію прощання зі своїм будинком. 21 грудня вони зберуться на вул. Соломії Крушельницької щоб попрощатись із колишнім помешканням. 

Нагадаємо, вранці 21 червня стався потужний вибух в житловому багатоповерховому будинку вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Момент вибуху у будинку на Позняках потрапив на відео.

Зеленський передав постраждалим ключі від нових квартир, щоправда, потрапити туди вони не могли.

Читайте також: Вибух на Позняках: речі мешканцям спускають у люльці (ФОТО)

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися