Вибух на Позняках: речі мешканцям спускають у люльці (ФОТО)

13:51 13.10.2020

Самі мешканці квартир знаходяться біля будинку і надають рятувальникам інформацію про майно та цінні речі, які необхідно забрати.

Вибух на Позняках: речі мешканцям спускають у люльці (ФОТО)

Про це повідомив Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Нагадаємо, що пошкоджений вибухом будинок на Позняках укріпили залізними конструкціями, які не допустять обвалу при демонтажі під’їзду.

Нині рятувальники розпочали пошук та повернення особистих речей мешканцям будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5.

Співробітники комунальної аварійно-рятувальної служби “Київська служба порятунку” підіймаються сходами до квартир, збирають речі та майно та викладають через вікно до спеціальної люльки, яку підіймає та опускає кран.

Поз

До житла допустили лише рятувальників з міркувань безпеки . Самі мешканці квартир знаходяться біля будинку і надають рятувальникам інформацію про майно та цінні речі, які необхідно забрати.

Після повернення майна аварійний під’їзд планують демонтувати.

Нагадаємо, вранці 21 червня стався потужний вибух в житловому багатоповерховому будинку вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Момент вибуху у будинку на Позняках потрапив на відео.

Зеленський передав постраждалим ключі від нових квартир, щоправда, потрапити туди вони не могли.

Читайте також: “Мені потрібна твоя роба, кабель та екскаватор”. На Виноградарі вибухнув кабель потужністю у 10 кіловольт (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...