Будівництво Подільського мосту: монтують шумозахисні бар’єри та освітлення

19:49 16.07.2020

Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу не зупиняється нi на день. Вже встановлюють ванти, монтують шумозахисні бар’єри та встановлюють стовпи освітлення. Влада налаштована в кінці цього року відкрити автомобільне сполучення мостовим переходом та розпочати будівництво нової гілки метро – на Троєщину.

Будівництво Подільського мосту: монтують шумозахисні бар’єри та освітлення Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

Хід робіт перевірив сьогодні мер Києва Віталій Кличко та опублікував кілька фото у Facebook.

Перевіряю, як тривають роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. Будівництво не зупиняється на різних його ділянках”, – зазначив мер.

За його словами, наразі тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту.

Крім того, монтують шумозахисні бар’єри на ділянці Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту. Встановлюють ванти.

Дивіться також: Найбільший у Європі! Яким буде Подільсько-Воскресенський міст (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, вирішення конфлікту з мешканцями Русанівських садів триває. Вилученню підлягає загалом 251 земельна ділянка. Це ті, що проходять вздовж траси будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...