Барикади біля Подільсько-Воскресенського мосту. Що вимагають протестувальники

11:19 19.06.2020

Мешканці Русанівських садів 19 червня відновили протистояння через будівництво Подільсько-Воскресенського мосту. Вони вважають, що цей об’єкт потрібен місту, але повинен проходити повз їхнього мікрорайону транзитом – без облаштування з’їзду на одну із вулиць.

Барикади біля Подільсько-Воскресенського мосту. Що вимагають протестувальники

У листівці, що опинилась в руках “Великого Києва”, місцеві мешканці пишуть, що виступають проти з’їзду з Подільсько-Воскресенського мосту на Русанівські сади, тому що це привід знести будинки і вбити екологію.

“Цей з’їзд з моста на сади – загроза знесення всіх садів, а не тільки забудови Горбачихи і знищення рекреаційної зони”, – говориться у повідомленні.

Його автори стверджують, що у забудовника є альтернативний план, який не знищить сади, і хочуть заставити його виконувати.

Нагадаємо, на перші акції протесту мешканці Русанівських садів зібрались тиждень назад. Водночас мер Києва Віталій Кличко зазначив, що міст було спроєктовано з урахуванням вимог жителів Русанівських садів, а також нагадав, що між мешканцями Русанівських садів та замовником будівництва був підписаний меморандум про співпрацю. За його словами, будівництво не може бути припинене на догоду групі людей.

Великий Київ у Google News

підписатися