222 дачники з Русанівських садів отримали компенсації. Всього під будівництво заберуть 251 ділянку

13:34 15.07.2020

Влада Києва продовжує вирішувати конфлікт з мешканцями Русанівських садів. Власники 222 дачних ділянок на вже отримали компенсації: квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію. Загалом вилученню підлягає 251 земельна ділянка. Це ті, що проходять вздовж траси будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

222 дачники з Русанівських садів отримали компенсації. Всього під будівництво заберуть 251 ділянку

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Він зауважив, що місто діє у правовому полі.

Так, за словами мера, нещодавно в судовому порядку було вирішене питання щодо ще трьох таких ділянок. Люди отримали за них грошову компенсацію.

Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію. Закликаю активістів Русанівських садів, дачі яких не підпадають під знесення: припиніть чинити супротив будівництву вкрай важливого об’єкта для транспортної інфраструктури міста! Подільсько-Воскресенський міст потрібен киянам. І ми його добудуємо!” – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що будівництво мостового переходу не зупиняється нi на день. Наразі тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту. Монтують шумозахисні бар’єри на ділянці Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту.

Читайте також: Найбільший у Європі! Яким буде Подільсько-Воскресенський міст (ВІДЕО) 

Нагадаємо, мешканці Русанівських садів неодноразово організовували акції протесту: не пропускали важку техніку, що їхала до будівництва Подільсько-Воскресенського мосту, і навіть будували барикади. Їм не подобалось, що від будівництва мосту їздить важка техніка і розбиває їм дорогу. Ще одна з вимог протестувальників – не будувати з’їзд з мосту на одну з тамтешніх вулиць. Мер Києва Віталій Кличко жорстко відреагував на протести, заявивши, що будівництво не може бути припинене на догоду групі людей.

Як повідомлялось, на початку літа на арці Подільсько-Воскресенського мосту почали встановлювати ванти.  

Великий Київ у Google News

підписатися