Буде ще 300 мільйонів – президент Зеленський про підтримку Охматдита

Автор: Любава Лисичкіна
19:25 09.07

За словами Володимира Зеленського, вже є перше рішення – 100 мільйонів гривень на підтримку Охматдиту.

Буде ще 300 мільйонів – президент Зеленський про підтримку Охматдита
Світлодіодне освітлення

«Охматдит» ми відновимо, заявив у зверненні президент України.

За його словами, є інформація про виділення коштів для відновлення медзакладу, а також пообіцяв допомогу  дітям та сім’ям, які  постраждали.

“З Кабміном я на зв’язку. Є перше рішення – 100 мільйонів гривень на підтримку «Охматдиту». Буде ще 300 мільйонів. Будуть і інші рішення і для Києва, і для міст Дніпровщини, і Донеччини – усіх обов’язково ми підтримаємо”, – зауважив Зеленський.

 Він також подякував всім людям, які підтримали Охматдит, які збирають гроші на UNITED24, які допомагають: компаніям, волонтерам – усім, хто об’єднався зараз.  Також він подякував лідерам, країнам – усім, хто вчора й сьогодні засудив російський терор.

“Ми працюємо з партнерами зараз, щоб ніхто не мовчав. Щоб всі засуджували. І дуже хочеться, щоб всі діяли. Щоб були саме ті рішення, які повернуть безпеку. В тому числі рішення тут, у Вашингтоні, тут, на саміті НАТО”, – додав він.

Як відомо,  “Охматдит” буде із світлом – у лікарні встановлюють три підстанції замість знищених росіянами

“ВК” писав про те, що  “Охматдит” повністю відбудують. На першочергові відновлювальні роботи в “Охматдиті” вже виділили 100 млн грн з резервного фонду держбюджету.

Нагадаємо, 8 липня вранці більшість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті пожежі, масові руйнування та загиблі. Також росіяни пошкодили головний корпус лікарні “Охматдит”.  Удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз. Загалом у лікарні пошкоджено 5 корпусів. Серед загиблих в “Охматдиті” молода лікарка зі Львова.  Аварійно-рятувальні роботи на території “Охматдиту” тривали цілу добу – розбір завалів завершили близько 11:00 9 липня. За остаточними даними, внаслідок атаки рф на території дитячої лікарні загинули дві людини, за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей

 У зв’язку з терористичною атакою у Києві оголосили 9 липня днем жалоби.

Великий Київ у Google News

підписатися