Буде, але трохи пізніше. КМДА виборола у Мінкульта проведення пам’ятного заходу 9 травня

Автор: Любава Лисичкіна
18:18 08.05

Захід, запланований на 9 травня, підготовку до проведення якого зранку 8 травня заблокувало керівництво Національного музею історії України в Другій світовій війні за подачі Міністерства культури, таки відбудеться.

Буде, але трохи пізніше. КМДА виборола у Мінкульта проведення пам’ятного заходу 9 травня

Як повідомляють у КМДА,  захід, який відбувається у Києві щорічно понад 20 років, пройде  зі змінами у розкладі.  

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що  техніку та обладнання для монтування сцени не пропускають на територію музею. Ніхто не міг пояснити причин такого рішення з боку Міністерства культури. Це ставило під загрозу проведення традиційного заходу, який присвячений пам’яті загиблих у Другій світовій та вшанування ветеранів.

“Фактично йшлося  про спробу зриву проведення традиційного щорічного заходу. Після розголосу в ЗМІ, нам, зрештою, вдалося домогтися, щоб техніку пропустили на територію музею. Наразі прочекавши кілька годин під шлагбаумом, наша техніка вже на території музею та починається встановлення сцени. Тому ми сподіваємося, що захід 9 травня все таки відбудеться, але тепер уже зі змінами в запланованому графіку», – розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Вона також додала, що офіційна частину заходу розпочнеться о 12:00.

До слова, військові і техніка заблокували підступи до монумента Батьківщини-Мати та до Національного музею історії України у Другій світовій війні ще 7 травня.  

Нагадаємо, КМДА анонсувала проведення 9 травня урочистостей “Пам’ятаємо – Перемагаємо!” на території Національного музею історії України у Другій світовій війн із нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбудуться. 

А партія Партія “Європейська солідарність” закликала киян прийти сьогодні ввечері до меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні” вшанувати пам’ять воїнів, які наближали перемогу у 1945 році, і помолитися за тих, хто сьогодні тримає над нами небо на сході. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...