“Європейська солідарність” закликає завтра зібратися: вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни

Автор: Любава Лисичкіна
22:29 07.05

Партія “Європейська солідарність” закликає вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни 8 травня. Вшанування відбудеться на території меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні” о 22:15.

“Європейська солідарність” закликає завтра зібратися: вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни

Про це йдеться  на сайті політсили.

“У 2015 році Україна на державному рівні відмовилась від російсько-радянської традиції помпезного святкування Дня перемоги і нарешті дистанціювалася від кремлівського “побєдобєсія”. Ми, українці, повною мірою відчули страшні наслідки панування людожерських режимів – як нацистського, так і радянського. Із 65 млн загиблих у Другій світовій війні, 8-10 млн – українці. Тому 8 травня в Україні, як і в усій Європі – День скорботи за жертвами найкривавішої в історії людства війни”, – йдеться у зверненні.

Партія Порошенка також зазначає, що сьогодні як ніколи Україні потрібна єдність. І пам’ять про те, до чого призводить загравання з катами.

“Закликаємо всіх прийти і вшанувати пам’ять воїнів, які наближали перемогу у 1945 році. І помолитися за тих, хто сьогодні тримає над нами небо на Сході. Пам’ятаємо. Перемагаємо. Слава Україні!” – додали в політсилі.

Нагадаємо, у столиці сьогодні згадували героїв війни та вручали першачкам перші погони (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...