Богдан знову пожартував. Цього разу про тупих та кінець світу, а ще про ковід-кубло

15:54 12.11.2020

Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан, якого Зеленський називав “нелюбимой женщиной” знову пожартував. Цього разу про тупих та кінець світу. Таким чином він вирішив потролити колишніх колег у владі, хоч і зазначив, що ні на що не натякає.

Богдан знову пожартував. Цього разу про тупих та кінець світу, а ще про ковід-кубло

Пост на сторінці Богдана у Facebook з’явився після прийняття Кабміном рішення про карантин вихідного дня.

Так, Богдан виклав фрагмент з мультфільму «Льодовиковий період 5», де два опосума кажуть, що не бояться кінця світу, оскільки вони – тупі.

«Ні на що не натякаю, всі збіги випадкові», – йдеться в дописі до відео.

Зазначимо, що це не єдиний жарт Богдана за останні дні. Після появи інформації про захворювання на коронавірус президента Зеленського, голови ОП Єрмака, а згодом і голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, Богдан написав начебто жартівливий коментар: “У вас там що коронавірусне кубло?”, але користувачі його звинуватили у відсутності людяності.

Нагадаємо, раніше колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан дав інтерв’ю Дмитру Гордону. Богдан розповів, зокрема, про кадрові призначення Зеленського, хто має найбільший вплив на президента та ін. Також Богдан заявив, що президент порівнював його з “нелюбимой женщиной”. “Так, у нього було таке порівняння. Він каже: “Я не знаю, що ти правильно робиш, що неправильно, але ти викликаєш у мене агресію у всьому””, – зазначив Богдан.

Як повідомлялося, Андрій Богдан сходив у зоопарк до тварин. Правда, навряд чи це спілкування сподобалось самим тваринам. Наприклад, козла Богдан обізвав “дурною казліною”, потягав за вуха і постукав по голові так, що той аж прищурився (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...