Ближче до зірок. Перша шкільна обсерваторія з’явилась у Києві

Автор: Галина Ворона
18:27 24.09

У навчально-виховному комплексі “Домінанта” з’явилась перша в столиці шкільна обсерваторія. Їй присвоїли ім’я першого українського космонавта Леоніда Каденюка. Відтепер уроки астрономії та фізики школярі зможуть проводити на даху просто неба, а юні дослідники космосу зможуть спостерігати за зоряним небом і робити астрономічні відкриття навіть під час перерв між уроками.

Ближче до зірок. Перша шкільна обсерваторія з’явилась у Києві

Про це розповіли в Департаменті освіти і науки КМДА.

Оглядовий майданчик з телескопом розмістили у спеціально змонтованому куполі та облаштували високотехнологічним електронним обладнанням з оснащенням програмним забезпеченням для проведення фронтальних демонстрацій, лабораторних та практичних робіт.

Викладач зможе керувати процесом та обробкою результатів зі свого комп’ютера або використовувати інтерактивний модуль. Комети, зірки та навіть астероїди можна буде знайти і відстежити в онлайні.

У майбутньому в зоряній лабораторії планують проводити міжпредметні заняття, конференції, майстер-класи та навіть екскурсії для охочих.

Шкільна обсерваторія дасть можливість розширити розуміння сучасних тенденцій світу, популяризувати науку серед молодого покоління та заохотити здобувачів освіти до занять науково-дослідницькими проєктами.

Читайте також: На Перова відкрили новий шкільний стадіон: просто мрія багатьох

Нагадаємо, у  Києві відкрився перший “Мотузковий парк” на шкільному подвір’ї (ФОТО). 

Великий Київ у Google News

підписатися