На Перова відкрили новий шкільний стадіон: просто мрія багатьох

Автор: Любава Лисичкіна
18:51 25.05.2021

Протягом багатьох років цей стадіон стояв занедбаним і непридатним для занять спортом. Наразі тут можуть відбуватися футбольні матчі міського рівня.

На Перова відкрили новий шкільний стадіон: просто мрія багатьох
Як повідомляють у столичній “Європейській Солідарності”, стадіон відкрили на території загальноосвітньої школи № 201 на бульварі Перова, 14-А , що у Дніпровському районі.
 
Сама школа  знаходиться в оточенні житлових будинків.  Протягом багатьох років цей стадіон стояв занедбаним і непридатним для занять спортом. А от зараз – це   сучасний, багатофункціональний спортивний майданчиик із сучасним LED-освітленням. 
 
« Наразі тут можуть відбуватися футбольні матчі міського рівня та інші змагання. Крім того, можна займатися всіма видами легкої атлетики, стрибками, футболом тощо. Цей стадіон один з найкращих в столиці та є важливим спортивним об’єктом для міста», –  каже депутат від «Європейської Солідарності» Тарас Криворучко.
 
Шкільний стадіон містить футбольне поле зі штучним покриттям та бігові доріжки по периметру поля. Додатково облаштовані окремі спортивні майданчики – для волейболу, баскетболу, гімнастичних вправ, стрибків у довжину, настільного тенісу тощо. Для учнів молодших класів передбачений ігровий майданчик.
Зазначається, що  проект передбачав повну заміну зовнішньої огорожі школи, сам стадіон ще буде оснащений системою відеоспостереження “безпечна столиця”.
 
До слова, столичні школи облаштують автоматизованою системою сигналізації з датчиками руху.

Великий Київ у Google News

підписатися