Блокування телеканалів: Зеленський сів на шпагат між ОПЗЖ та проукраїнськими силами

Автор: Злата Колос
15:51 09.02

Президент України Володимир Зеленський, підписавши рішення РНБО щодо блокування “112 каналу“, News One та ZIK, навмисно відштовхує проросійський електорат до партії ОПЗЖ та намагається розколоти патріотичний проукраїнський електорат.

Блокування телеканалів: Зеленський сів на шпагат між ОПЗЖ та проукраїнськими силами

Таку думку висловив депутат Київради від “Європейської Солідарності“ Леонід Ємець. Його підтримав дипломат, експредставник України у Тристоронній контактній групі у Мінську Роман Безсмертний.  

За совами Ємця, Зеленський активно втрачає рейтинги саме проросійського електорату, які перетікають на бік ОПЗЖ. Тому, поки ще президент, намагається розпорошити та переманити на свій бік рейтинги проукраїнських сил.

А якщо він просто таким чином відпускає свій “ватний“ електорат (а такого у нього багато, було..) у вільний дрейф до берегів ОПЗЖ? А сам в цей час спробує “відкусити” рейтинги проукраїнських сил? З метою розпорошення і дезорієнтації, так би мовити. Такий собі, підступний план, передачі влади. Бо власні рейтинги динамічно сповзають, а майбутнє стає непевним і в клітинку. І стає страшнувато, і хочеться захисту і спокійної пенсії на чесно зароблені на “великому будівництві“, – пояснив депутат.

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року набуло чинності рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)“.

2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації.

Також, літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

Відомий український юрист, фахівець з авіаправа Андрій Гук закликав українців розвивати критичне мислення, а не радіти впровадженню санкцій, адже ця гра спланована разом з нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком “Він в курсі й грає свою партію. І виграє“.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...