Санкції щодо “112-каналу”, News One та ZIK – фігня, спланована разом з Медведчуком. Він в курсі й грає свою партію. І виграє – юрист

Автор: Злата Колос
18:27 03.02

Український юрист, фахівець з авіаправа Андрій Гук закликав українців розвивати критичне мислення, а не радіти впровадженню санкцій, адже ця гра спланована разом з нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком “Він в курсі й грає свою партію. І виграє“.

Санкції щодо “112-каналу”, News One та ZIK – фігня, спланована разом з Медведчуком. Він в курсі й грає свою партію. І виграє – юрист

Так юрист прокоментував введення санкцій РНБО проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK на своїй сторінці у Facebook. Його думку також підтримала ексзаступниця міністра закордонних Лана Зеркаль, яка представляла Україну у Міжнародному суді ООН та арбітражах у справах проти РФ.

Гук пояснив, що суди в Україні, а також Європейського суду з прав людини “дуже ймовірно“ визнають рішення РНБО незаконним та скасують: “З такими судовими рішеннями позиції цих каналів (або тих, які їх замінять) в результаті тільки посиляться“.

Також, юрист наголосив, що президент України Володимир Зеленський грається з партнерами зі США і думає, що інтелектуальні здібності західних партнерів України нижче, ніж в нього.

“Рейтинг ОПЗЖ виросте, електорат мобілізується. Рейтинг слуг впаде у частини електорату на користь ОПЗЖ. Ця вся фігня спланована разом з Медведчуком. Він в курсі й грає свою партію. І виграє. Бубочка далі грається з США і думає що там тупі. Погано і те що США мають вплив, і те, що намагаються їх розвести як котят. Гра в шашки коли опоненти гросмейстерські ведуть партії шахів“ – наголосив юрист. 

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року набуло чинності рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)“.

2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації.

Також, літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...