Блінкен в Києві закликав українців до єдності та попередив про цинічні плани Путіна

Автор: Володимир Хлєбников
18:15 19.01

Державний секретар США Ентоні Блінкен закликав українських політиків відкинути розбіжності на користь спільного національного інтересу і працювати разом на тлі можливого російського вторгнення.

Блінкен в Києві закликав українців до єдності та попередив про цинічні плани Путіна

Про це він сказав, виступаючи на пресконференції з главою МЗС України Дмитром Кулебою в Києві.

У середу, 19 січня, глава американської дипломатії прибув до Києва з дводенним візитом.

Наскільки нам відомо, однією із давніх цілей Москви було посіяти розбіжності всередині України, аби українцям було складніше працювати разом для реалізації своїх євродемократичних амбіцій і заявляючи, що демократія є інструментом поляризації”, – сказав він.

Блінкен наголосив, що Україна “повинна уникати будь-яких дій, які допоможуть цинічним зусиллям Росії“.

Не дозволяйте Москві розділити вас. Це означає, що лідери всередині українського уряду та за його межами повинні відкинути свої розбіжності на користь спільного національного інтересу і працювати разом, щоб підготуватися до важких днів”, – додав держсекретар США.

Виступаючи перед дипломатами в посольстві США в Києві, Ентоні Блінкен попередив, що “президент Росії Володимир Путін може віддати наказ про напад у найкоротші терміни“.

Як ви дуже добре знаєте, останні пару місяців ми приділяли пильну увагу Україні через значне нарощування російських сил поблизу українського кордону… Ми знаємо, що існують плани щодо збільшення цих сил у дуже короткі терміни, і це дає президенту Путіну можливість, також у дуже короткі терміни, вжити подальших агресивних дій проти України”, – сказав він.

Сьогодні, 19 січня, Блінкен також провів зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

Читайте також: Коріння родини Блінкена – з Київщини. Кличко зустрівся з Держсекретарем США

Великий Київ у Google News

підписатися