Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
11:56 19.01

Державний секретар США Ентоні Блінкен 19 січня прибув із візитом до Києва. Сьогодні він зустрінеться з українським президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва (ВІДЕО)

Про це повідомили в посольстві США в Україні.

Держсекретар США прибув обговорити єдиний підхід у запобіганні російській загрозі для України, а також зусилля, спрямовані на те, щоб змусити Москву зробити вибір на користь дипломатії та деескалації.

Ентоні Блінкен вважає, що, якщо залишити дії Росії проти України без реакції, це розв’яже руки іншим автократіям та підірве демократію в усьому світі. 

Про це він сказав у відеокоментарі для Pod Save America

“Багато американців питають, чому ми так сфокусовані на України, чому це важливо. Звісно, Україна важлива сама по собі. Ми багато років підтримували її суверенітет, територіальну цілісність та незалежність. Ви чули цю формулу багато разів.  Бо ось що відбувається: одна країна, Росія, своїми діями каже, що може просто змінювати межі своїх сусідів силою, може вирішувати за своїх сусідів, якими мають бути їхні рішення, з ким вони можуть вступати до союзів, а не люди цієї країни через їхній обраний уряд”, – заявив держсекретар.

Читайте такожРосія почала евакуювати сім’ї дипломатів з Києва – що кажуть в МЗС України

Нагадаємо, у зв’язку з робочим візитом до України державного секретаря США Ентоні Блінкена 19-20 січня можливі тимчасові обмеження дорожнього руху в центральній частині Києва.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин