Благодійний аукціон картин для дітей та вдів воїнів АТО пройде наприкінці червня

15:39 16.06

30 червня відбудеться благодійний арт-вернісаж, спрямований на підтримку сиріт та вдів загиблих воїнів АТО. Будуть виставлені як класичні, так і сучасні роботи українських художників, а деякі лоти починатимуться від 1 гривні, щоб кожен та кожна могли взяти участь у аукціоні.

Благодійний аукціон картин для дітей та вдів воїнів АТО пройде наприкінці червня

Серед українських художників та художниць, чиї роботи буде виставлено – Федір Захаров, Тетяна Яблонська, Петро Столяренко, Віктор Шаталін, Сергій Шишко, Анатолій Пламеницький та інші. Будуть також представлені роботи і сучасних митців – Костянтина та Світлани Шаповалових, Любомира Мартинюка та Богдана Макаренка.

Ознайомитися з лотами торгів, яких цьогоріч буде 78, бажаючі зможуть на передаукціонній виставці з 23 до 29 червня.

Можлива дистанційна участь в аукціоні за телефонами: 097-120-51-13 та 050-418-51-05. Початок аукціону: 30 червня о 15.00. Адреса: вул.Б.Хмельницького, 11, Національний музей літератури України, метро «Театральна».

Вхід на передаукціонну виставку за тарифами та розкладом роботи музею. Нагадаємо, що аукціон колекційного живопису «Київський арт-вернісаж» проходить з 2016 року за ініціативи та підтримки Комітету з питань культури, моралі та духовності Громадської Ради при Міністерстві оборони України.

загрузка...

Додаткова інформація за телефонами: 067-395-07-41 та 066-330-43-36 viber, telegram

Якщо вам подобається мистецтво, але ви не хочете його купувати, радимо переглянути огляд “Великого Києва” двох чудових виставок, що проходять в столиці та на які ви ще встигаєте: 

Дивні картини на Пушкінській – очі, моря та солдати. 10 причин піти в галерею – репортаж

На виставку Сальвадора Далі треба йти всім. У Київ привезли геніальні картини – репортаж

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...