Бізнес по-ветеранськи. На ягідній фермі під Києвом можна власноруч зібрати полуницю і наїстись досхочу

Автор: Галина Ворона
14:24 27.05.2021

Військовим ветеранам настільки важко адаптуватись до мирного життя, що їхній успіх у будь-якій сфері сприймається як власний. Такі люди заслуговують на шану і повагу. Наприклад, український захисник, ветеран АТО/ООС Володимир заснував під Києвом ягідну ферму самообслуговуваня. Кожен може приїхати сюди і не лише назбирати ягоди власноруч, а ще й наїстись досхочу, а заплатити тільки за те, що вивозить.

Бізнес по-ветеранськи. На ягідній фермі під Києвом можна власноруч зібрати полуницю і наїстись досхочу

Про це розповів у Facebook громадський активіст Микита Андрєєв.

За його словами, ветеранська ягідна ферма Arkush UA, яку заснував Володимир, знаходиться в с. Бабинці.

У цій фермі ви платите лише за те, що вивозите. Сьогодні ми зібрали понад 6 кілограмів полуниці. Крім неї тут є малина, лохина. Вартість полуниці – 80 грн/кг. Все, що зможете з’їсти тут на місці, не рахується, лише за “дякую”, – пише Андрєєв.

Господар йому розповів, що гостей наразі небагато, і йому дуже шкода полуницю, яка от-от почне гнити. Ну і, звичайно, шкода зусиль, які були витрачені, щоб її виростити (а в цьому році через погоду це важче звичайного).

Дописувач пропонує підтримати ветерана, відвідавши ферму і купивши у там ягоди.

Я вважаю, що українських захисників треба підтримувати. Ну і до того ж, полуниця набагато смачніша, ніж з супермаркетів. А ще (для соціопатів як я) – в будні дні тут взагалі немає людей, лише купа смачної ягоди”, – підсумував дописувач.

Також він додав телефони, за якими можна з’ясувати всі деталі 096-065-36-71 та 066-093-49-40.

Читайте також: Ветеран АТО змайстрував у Борисполі триметрового Оптімуса Прайма (ФОТО)  

Великий Київ у Google News

підписатися