Біля замку Річарда прибрали будівельний паркан

Автор: Галина Ворона
16:34 22.11.2023

Демонтажні бригади комунального підприємства “Київблагоустрій” сьогодні прибрали зелений будівельний паркан біля замку Річарда на Андріївському узвозі.

Біля замку Річарда прибрали будівельний паркан
оренда квартири Київ

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Департаменту територіального контролю міста Києва.

Як зазначається, на Андріївському узвозі, 15, де знаходиться Замок Річарда інспектор благоустрою виявив самовільно встановлений паркан та вніс припис.

Вимоги припису не було виконано, тому Департамент територіального контролю міста Києва видав доручення на демонтаж.

Уже сьогодні незаконний паркан прибрано силами Комунальне підприємство “Київблагоустрій”.

Довідково.“Замок Річарда-Левове Серце” — поетизована назва споруди, яка знаходиться на Андріївському узвозі в Подільському районі Києві, і є пам’яткою архітектури XIX століття. Його було споруджено в стилі британської готики. Таку назву замок отримав на честь короля Річарда Левове серце, героя роману Вальтера Скотта «Айвенго».

Будівля, виконана в стилі англійської готики, прикрашена архітектурними елементами замково-фортечних споруд — різноманітними вежами, шпилями, зубчастими навершями стін. З лівого боку будинку височіє вежа з кріпосними рисами. 

Читайте також: У мережі з’явилося фото Андріївського узвозу 40 років тому

Нагадаємо, вчора на замку Річарда помітили незаконну надбудову. 

Як повідомляв “ВК”, у мережі опублікували унікальні світлини інтер’єру замку Річарда. На фотографіях видно голі стіни замку, які через тривалий простій перебувають не в кращому стані — на них з’явилися мох, грибок і цвіль. А деякі частини споруди вже зазнали часткового руйнування.

Великий Київ у Google News

підписатися