В мережі показали, як виглядає легендарний замок “Річарда” на Андріївському узвозі зсередини

Автор: Володимир Хлєбников
18:50 02.02.2022

У мережі опублікували унікальні світлини інтер’єру замку “Річарда”, який знаходиться на Андріївському узвозі на Подолі. Нині пам’ятка архітектури XIX століття перебуває не в найкращому стані.

В мережі показали, як виглядає легендарний замок “Річарда” на Андріївському узвозі зсередини Фото: Фото: Клуб корінного киянина
оренда квартири Київ

Фото показали на Facebook-сторінці Клубу корінного киянина.

Замок Річарда-Левове Серце” — поетизована назва споруди, яка знаходиться на Андріївському узвозі в Подільському районі Києві, і є пам’яткою архітектури XIX століття. Його було споруджено в стилі британської готики. Таку назву замок отримав на честь короля Річарда Левове серце, героя роману Вальтера Скотта «Айвенго», пише сайт novyny.live.

Будівля, виконана в стилі англійської готики, прикрашена архітектурними елементами замково-фортечних споруд — різноманітними вежами, шпилями, зубчастими навершями стін. З лівого боку будинку височіє вежа з кріпосними рисами. Багато киян вдаються в питання — що ж саме приховано від очей перехожих всередині таких хоромів. Втім, опубліковані знімки в мережі не справили очікуваного ефекту. Все, що чекає зацікавлених містян і гостей столиці всередині — голі стіни замку.

На фотографіях видно, що стіни через тривалий простій перебувають не в кращому стані — на них з’явилися мох, грибок і цвіль. А деякі частини споруди вже зазнали часткового руйнування.

Однак навіть той факт, що інтер’єр не вміщує в собі ніякої атрибутики меблевого облаштування, затишку і царської помпезності — люди все одно відгукуються позитивно про такі види замку.

Нагадаємо, раніше в мережі оприлюднили фото Гостиного двору 50-річної давнини. Цей об’єкт розташовано на Контрактовій площі, недалеко від Андріївського узвозу.

Великий Київ у Google News

підписатися