Більше 40 тисяч. КМДА переманює поліцейських високими зарплатами

Автор: Любава Лисичкіна
21:17 30.12.2021

У ЗМІ з’явилася інформація, що багато поліцейських в Україні замість 13-ї зарплати отримали лише по 500-1000 грн. Крім того, не всім виплатили “ковідні надбавки” та премії, без яких зарплата зменшується вдвічі. Це спричинило хвилю обурення серед правоохоронців.

Більше 40 тисяч. КМДА переманює поліцейських високими зарплатами

Відповідну пропозицію озвучив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Він прочитав про масове звільнення поліцейських через невиплату зарплати перед Новим роком і запросив їх на роботу до Інспекції з паркування Києва. За словами чиновника,  не можна допустити, щоб якісні кадри, виховані за гроші платників податків, покинули службу в Україні та поїхали працювати різноробочими у чергову Польщу.

Усов до допису додав   документ із реальними заробітними платами   інспекторів з паркування за грудень.

“Грудень – особливий місяць, тому перед Новим роком ми забезпечили колективу соціальні виплати, високі премії та всі можливі надбавки. Офіційно.  В перші місяці 2022-го року ми сподіваємось заповнити ще 50 вакансій в Інспекції з паркування, і запрошуємо всіх зацікавлених”, – додав чиновник.

Усов додав, що  зацікавлений у найкращих, найтолковіших людях, тож пропонує всім хорошим поліцейським  приходити працювати в мерію. 

 До слова, у Києві офіційно стартувала послуга передплаченого паркування – скільки це коштує та як працює.

Як повідомляв “ВК”,  у столиці влітку почали діяти нові правила паркування. Місто умовно поділили на три зони: за паркування в центрі потрібно заплатити 35 грн/год; на прилеглих до центру вулицях – 25 грн/год; в спальних районах – 5 грн/год.

Великий Київ у Google News

підписатися