Безбар’єрні маршрути: в Києві створять Мапу доступності

Автор: Марія Супрун
17:42 23.09

Сьогодні, 23 вересня, з метою забезпечення умов для повноцінного користування міським середовищем всіма мешканцями столиці на засіданні Київради депутати підтримали створення та впровадження Мапи доступності міста Києва.

Безбар’єрні маршрути: в Києві створять Мапу доступності

Як повідомляється на сайті Київради, рішення передбачає позначення на мапі інформаційно-аналітичної системи «Управління майновим комплексом територіальної громади міста Києва» безбар’єрних маршрутів та місць, доступних для маломобільних людей.

Також передбачено включення відповідного сервісу до додатка «Київ Цифровий».

Відповідно до прийнятого рішення буде створено програмний модуль «Інформаційна база об’єктів соціальної сфери в місті Києві» та інформаційний шар «Мапа доступності міста Києва».

Рішення передбачає проведення аудиту міського простору на предмет доступності, розроблення «дорожньої карти» заходів з облаштування безбар’єрного середовища в місті, створення інтерактивної мапи, яка відображатиме поточний стан міського середовища та допомагатиме людині будувати безпечний та доступний маршрут з точки А в точку В.

Додамо, що прийняття рішення зумовлено необхідністю забезпечити виконання «Плану дій з досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті територіальної громади міста Києва на 2021–2023 роки», затвердженого у березні 2021 року.

Читайте також: Київ має бути зразком у впровадженні безбар’єрного простору та інклюзії – Марина Порошенко

Нагадаємо, станція “Сирець” стала безбар’єрною. Що змінилось після ремонту.

Великий Київ у Google News

підписатися