Без масок та сертифікатів: скандальний ресторан Nebos зухвало нехтує локдауном (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
12:19 02.11.2021

У Києві, попри червону зону та жорсткі обмеження, скандальний ресторан Nebos, до якого вже навідувалась поліція, продовжує зухвало нехтувати правилами – тут відвідувачі та персонал не дотримуються вимог щодо носіння масок та  наявності сертифікатів про вакцинацію.

Без масок та сертифікатів: скандальний ресторан Nebos зухвало нехтує локдауном (ВІДЕО)

Про це заявив сам власник закладу, опублікувавши відповідне відео. Чоловік хизується тим, що його заклад не дотримується запроваджених обмежень та закликав однодумців наслідувати його приклад.

Власник також показав папірець, який підписують усі відвідувачі кафе – він називається “декларація незалежності”. Ресторатор також закликає своїх гостей прикриватися цим псевдодокументом в суперечках з поліцією та у транспорті.

На відео ресторатор навіть не намагається приховувати, що його працівники та відвідувачі перебувають без масок.

Нагадаємо, в жовтні у Nebos також заявляв про нехтування карантину. Така позиція закладу обурила киян, і вони масово почали ставити ресторану погані оцінки в Google. Розголос привернув увагу поліції і в ресторані провели рейд, склавши за його результатами протокол про адмінправопорушення. Тепер його власникам загрожує штраф. Але схоже це не зупинило власника громадського закладу.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин