У Києві ресторан свідомо нехтує правилами карантину – містяни поскаржились (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
00:11 24.10

У Києві ресторан свідомо нехтує правилами щодо карантину людей. Така діяльність не тільки порушує правила, але й може стати причиною поширення COVID-19 серед відвідувачів закладу.

У Києві ресторан свідомо нехтує правилами карантину – містяни поскаржились (ФОТО)

Як повідомляє Дерпродспоживслужба, звернення зі скаргою щодо нехтування правилами карантину в ресторані живої кухні Nebos (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 3/4) надійшло від мешканців столиці.

Комісією, у складі представників Держпродспоживслужби, поліції, Муніципальної охорони», у присутності представників ЗМІ, було проведено перевірку зазначеного закладу громадського харчування.

За результатами перевірки встановлено порушення низки обмежувальних протиепідемічних заходів:

  • відвідувачі заходять до закладу та пересуваються по ньому без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
  • працівники закладу обслуговують відвідувачів також без засобів індивідуального захисту;
  • не проводиться температурний скринінг усім працівникам закладу перед початком робочої зміни;
  • не здійснюється вимірювання температури тіла відвідувачів закладу безконтактним методом, з метою недопущення відвідувачів з підвищеною температурою тіла понад 37,20 С або із ознаками ГРЗ;
  • не забезпечено централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни);
  • не дотримуються вимоги щодо вологого прибирання приміщення закладу, миття та дезінфекції поверхонь (ручки дверей, місця сидіння, столи тощо) – не рідше ніж кожні 2 години, перед відкриттям та після закінчення робочого дня/зміни;
  • біля входу до закладу та на столах ресторану не розміщено меню з матеріалу, що дозволяє проведення обробки дезінфекційним засобом, для безконтактного ознайомлення;
  • відсутні дані про проходження працівниками ресторану попередніх та періодичних медичних оглядів;
  •  відсутні документи про отримання працівниками закладу курсу вакцинації від COVID-19;
  • не здійснюється контроль щодо наявності у відвідувачів ресторану документів про отримання курсу вакцинації від COVID-19 та ін.

За результатами перевірки, буде складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 44-3 Кодексу України. Тепер власнику закладу загрожує штраф від 17 тисяч до 170 тисяч гривень. Матеріали перевірки передані до правоохоронних органів.

Зазначимо, що ресторан Nebos відкрито відмовляється виконувати карантинні обмеження. Вивіска на дверях, яку користувачі оприлюднили у соцмережах, повідомляє, що для відвідування не обов’язково мати щеплення від коронавірусу і навіть надягати маску. Заклад називає себе “простором вільних людей”.

Але такий простір сподобався не всім: люди залишили багато негативних оцінок і коментарів в Google відгуках про ресторан через таку позицію.

Нагадаємо, невакцинованим громадянам пропонують сходити замість них в магазин.

Великий Київ у Google News

підписатися