Автобус “втратив” скло через ями на дорозі поблизу “Мостицької”

Автор: Володимир Хлєбников
23:14 10.02

На перетині вулиць Північно-Сирецька та Білицька в Подільському районі столиці сталася курйозна, але дуже показова ДТП. Там через ями на дорозі в маршрутному автобусі лопнуло скло.

Автобус “втратив” скло через ями на дорозі поблизу “Мостицької”

Інцидент стався ввечері 10 лютого поряд з тим місцем, де мала б бути станція метро “Мостицька”.

Дорогою, на якій ям більше, ніж асфальту, щодня користуються десятки тисяч громадян. Білицькою та Північно-Сирецькою, зокрема, курсує автобус “Київпастрансу” маршрутом № 32 (ст. метро “Нивки” – ж/м “Мінський”).

Оце новенький і більш-менш комфортний автобус № 32. Його лише нещодавно купили, але навіть він не витримує цього дорожнього хаосу. Як каже водій, а пасажири підтверджують, скло не витримало після наїзду в яму“, – йдеться у коментарі до відео, яке оприлюднили очевидці в мережі. 

За словами автора відео, на місце інциденту доволі оперативно прибули дорожники і почали латати найбільш “діряву” ділянку дороги, точніше те, що від неї залишилося. Нещастя, погода сприяє укладенню асфальту…

Фото “Київ Оперативний”

В черговий раз приємно дивуємося оперативному реагуванню ШЕУ. Сподіваємося, більш ніхто скло тут не загубить“, – йдеться у коментарі до фото.

Читайте також: Даєш метро в 2222 році! Мешканців Виноградаря розлютила “показова активність” метробудівців

Втім, навряд чи дорожникам надовго вистачить завзяття. Негайного ремонту потребують ділянки доріг не лише на Білицькій та Північно-Сирецькій (а це доволі довгі вулиці), але й на Межовій, Сергія Данченка, Полковій, Кавалерідзе, Замковецькій тощо. Ці та деякі інші вулиці та провулки так чи інакше стали “жертвами” кволого будівництва метро.

До речі, “ВК” вже неодноразово писав про “видатні” темпи зведення станцій “Мостицька” і “Проспект Правди”, які мали запрацювати наприкінці 2021 року.

Також повідомлялося й про те, що наприкінці січня 2022 року АТ “Київметробуд”, яке є підрядником будівництва, не спромоглося представити деталізований графік завершення робіт.

Великий Київ у Google News

підписатися