Авіатроща на Житомирщині: у ЗСУ оприлюднили імена усіх загиблих пілотів

12:08 27.08.2023

Удень 25 серпня на Житомирщині зіткнулися навчальні літаки Л-39, троє пілотів загинули. Серед них був військовий пілот винищувача МіГ-29 із позивним “Джус”, який від початку повномасштабного вторгнення РФ здійснив десятки бойових вильотів.

Авіатроща на Житомирщині: у ЗСУ оприлюднили імена усіх загиблих пілотів

Бригада тактичної авіації Василькова повідомила, що внаслідок авіатрощі 25 серпня у Житомирській області, окрім Андрія Пільщикова (Джуса), загинули ще В’ячеслав Мінка та Сергій Проказін.

Загинули в авіакатастрофі троє бойових пілотів 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр”. За словами військових, під час повномасштабної агресії рф кожен з них був задіяний до виконання повітряних операцій із захисту України, в тому числі тактичних завдань на Східному та Запорізькому напрямках.

Майор В’ячеслав Мінка у 2015 році повернувся в авіацію. З початком повномасштабного вторгнення мав понад 200 годин нальоту. Значну частину служби присвятив інструкторській справі.

Майор Сергій Проказін присвятив 24 роки життя авіації. З 2022 року мав понад 100 годин бойових польотів.

Капітан Андрій Пільщиков (Джус) відомий льотчик, 8 років життя присвятив авіації. З початком великої війни мав понад 500 годин нальоту.

Нагадаємо, 25 лютого виповнився рік з дня загибелі пілота винищувача СУ-27 полковника Олександра Оксанченко, його не стало під час битви за Київ.

Великий Київ у Google News

підписатися