Апгрейд кінотеатру “Київська Русь”. Тераса на даху і сцена з кулісами (ФОТО)

21:07 02.04

Найбільший український комунальний кінотеатр «Київська Русь» мають намір відремонтувати. Після реконструкції там з’явиться тераса на даху, три зали замість двох і арт-простір.

Апгрейд кінотеатру “Київська Русь”. Тераса на даху і сцена з кулісами (ФОТО)

Про це повідомило видання The Village.

Як тільки столична влада виділить гроші на ремонт «Київської Русі», кінотеатр оголосить тендер на реалізацію проекту. Очікується, що всі роботи завершать через три роки.

Архітектурна форма кінотеатру залишиться без змін, але фасад отримає нове освітлення та оздоблення. 

Замість двох залів на 1192 і 176 місць в кінотеатрі зроблять три зали на 1030, 195 та 120 місць. Всі вони будуть розташовані на першому поверсі, а в великому залі навіть проводитимуть концерти, театральні вистави, фестивалі тощо. У приміщенні встановлять велику сцену, розсувні куліси, облаштують гримерки.

«У нас вже була практика, коли в цьому залі виступала” ДахаБраха “, був концерт” Французький авангард. Музика Антона Байбакова “і проходило багато інших цікавих заходів. Після ремонту зал буде призначений для різножанрових проектів, не тільки для кіно. Його обладнають багатофункціональної сценою на 203 кв. м, яка буде пристосована до концертів, театральних вистав і фестивалів, кінопрем’єр і творчих зустрічей. Там будуть розсувні куліси, біля сцени – гримерки. Також заплановано спеціальний під’їзд до кінотеатру для звукового обладнання та освітлення », – розповіла перша замдиректора мережі муніципальних кінотеатрів« Кіївкінофільм »Лариса Зубенко.

На -1 поверсі кінотеатру зроблять окремий арт-простір для мультидисциплінарних проектів з постійними виставками сучасного мистецтва.

У ньому також будуть проводити зустрічі, конференції, презентації, майстер-класи та заходи для преси. 

У перепланованому фойє каси перенесуть ближче до центрального входу, а поруч зроблять зону відпочинку і кафе.

На даху кінотеатру з’явиться тераса, на якій в теплу погоду будуть проводити творчі зустрічі та святкові заходи.

Нагадаємо, кінотеатр “Краків” на столичній Русанівці вже незабаром перетвориться на Європейський культурний центр. Після завершення робіт тут з’явиться сучасна театральна студія, кілька музичних сцен, студія звукозапису, а у великій залі демонструватиметься фестивальне кіно.

Також, адміністрація Києва не буде зносити найстаріший київський кінотеатр «Екран» на проспекті Перемоги, 115А. Будівлю кінотеатру збераються зберегти, а будь-які зміни зовнішнього вигляду «Екрану» буде узгоджувати з киянами.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...