Безкоштовна парковка для учасників бойових дій: куди звернутися в Києві

Автор: Леся Москаленко
15:41 23.09.2021

Аби паркуватися у Києві безкоштовно, учасникам бойових дій потрібно буде звернутися до «Київтранспарксервісу».

Безкоштовна парковка для учасників бойових дій: куди звернутися в Києві
Світлодіодне освітлення

Про це “Великому Києву” повідомив депутат “ЄС” у Київраді Андрій Порайко, який є одним із авторів проєкту рішення про надання пільг на користування місцями для платного паркування у Києві учасникам бойових дій на Сході України та членам родин загиблих (померлих) учасників бойових дій.

Рішення сьогодні підтримали усі політичні сили, окрім ОПЗЖ, останні не дали жодного голосу. За пільги для ветеранів проголосував 81 депутат Київради. У повному складі проголосувала Європейська Солідарність (27 депутатів), Удар дав 24 голоси, Батьківщина – 11, Єдність – 7, Голос і Слуги Народу – по 5 голосів.

«Тепер ми будемо робити все якнайшвидше, аби наші ветерани та члени родин загиблих вже невдовзі могли скористатися пільгами на паркування. Рішення вступить у дію, як тільки його підпише міський голова Віталій Кличко. І зараз потрібно забезпечити чітку технологію його виконання.  Вирішено, що прив’язка буде до транспортного засобу, а не до особи власника. Так усім буде зручніше. Адже, на момент приходу інспектора, водія може не бути поблизу. Тож інспектор просто перевірить транспортний засіб у своїй базі. Аби бути занесеними до необхідних баз, пільговикам потрібно звернутися до компанії «Київтранспарксервіс», – розповів Андрій Порайко.

Депутат також наголосив на тому, що пільги отримають не лише учасники бойових дій, учасники ООС та члени родин загиблих учасників бойових дій, а і члени родин усіх загиблих у російсько-українській війні на Сході України. Оскільки багато загиблих не мали статусу УБД, однак героїчно захищали Україну від агресора.

Нагадаємо, Київрада направить звернення до Ради і Кабміну щодо виплати “13-ї” пенсії.

Великий Київ у Google News

підписатися