“Антонов” повідомив про фейкову кампанію збору коштів на відновлення АН-225 “Мрія”

Автор: Марина Максенко
16:58 28.04.2022

Авіапідприємство зараз розробляє офіційний сайт з реквізитами, на якому можна буде слідкувати за грошима на відновлення літака.

“Антонов” повідомив про фейкову кампанію збору коштів на відновлення АН-225 “Мрія”
оренда квартири Київ

Про це повідомили у “ANTONOV Company”.

У повідомленні зазначили, що у мережі Інтернет почався фейковий збір коштів на відновлення літака АН-225.

“Прикриваючись благородною місією, невідома компанія збирає гроші, використання яких простежити неможливо. Більш того, за посиланнями на сайті вказують різні напрямки спрямування коштів: у першому – на будівництво “Мрії”, у другому – “на потреби ЗСУ”, – зазначили у компанії.

І додали, що зазначене повідомлення було створене та розміщене без погодження з ДП “Антонов”. Підприємство не надавало повноважень вказаній компанії на збір коштів для відновлення Ан-225. Ті кошти, які вже надійшли на рахунок підприємства, будуть використані винятково для реалізації проєкту з відбудови “Мрії”.

При цьому ДП “Антонов” виступає за прозорість процесу залучення інвестицій. Тому зараз команда працює над розробкою офіційного сайту з реквізитами, де кожен зможе побачити, скільки коштів залучено на відбудову найбільшого в світі транспортного літака.

На цьому ж ресурсі буде розміщено також звіт про використання надходжень. Про відкриття цього сайту буде повідомлено офіційно.

 

Нагадаємо, що компанія “Укрпошта” за популярною маркою про російський військовий корабель. який має йти у відомому напрямку, планує випустити марку з найбільшим у світі літаком “Мрія”.

Великий Київ у Google News

підписатися