Антін Мухарський знову одружився, але дітей не буде

11:21 01.12.2020

Український телеведучий, актор і письменник Антін Мухарський знову одружився, зареєструвавши шлюб з мистецтвознавцем Єлизаветою Бельською. Але дітей пара не планує, оскільки хочуть присвятити життя один одному і своїй творчості, як «мандрівні художники».

Антін Мухарський знову одружився, але дітей не буде

Про це сам Мухарський розповів в програмі «Зірковий шлях». За його словами, вони з Єлизаветою повінчалися кілька років тому, а ось розписалися – в Туреччині в 2020 році.

Насправді наш шлюб створено на небесах. Тому що ми перше, що зробили – повінчались. А тільки в цьому році офіційно стали чоловіком і дружиною», – зазначив Мухарський.

Антіну 52 роки, Єлизавета – на 19 років молодша. Пара зустрічалася шість років, починаючи з 2014 року, а ось познайомилися вони ще раніше, в 2011 році, коли Мухарський ще був одружений зі Сніжаною Єгоровою.

Наразі подружжя проживає в передмісті столиці на батьківській дачі Мухарського. Житло Мухарського виконано в «сільському стилі». У будинку є велика вітальня з каміном, кілька спалень, а також кабінет, де Мухарський пише свої книжки. Дітей не планують.

Мені не потрібні діти для щастя. Ми такі мандрівні українські художники, яким хочеться бути разом, влаштовувати якісь романтичні подорожі, пригоди, гастролі закордонні. І дійсно присвячувати весь час один одному”, – сказав актор.

Нагадаємо, що у Мухарського п’ятеро дітей, троє з них – від попереднього шлюбу зі Сніжаною Єгоровою. Відносини закінчилися скандальним розривом чотири роки тому. Єгорова звинуватила Мухарського, що той не допомагає утримувати їх дітей – Івана, Аріну і Андрія. Весь цей час екс-подружжя судиться через аліменти.

Нагадаємо, Чапкіс знову одружився. Обраницею 90-річного танцівника стала ровесниця онучки. Хореограф розповів про інтимну сторону свого життя – сексом займається частіше, ніж їсть хліб

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...