Аліна Паш відреагувала на звинувачення у фальсифікаціях та симпатіях до Росії

Автор: Володимир Хлєбников
14:15 13.02

Українська співачка Аліна Паш (Alina Pash), яка перемогла у фіналі національного відбору на міжнародний конкурс “Євробачення-2022”, закликала до єдності, а також заперечила свою прихильність до Росії.

Аліна Паш відреагувала на звинувачення у фальсифікаціях та симпатіях до Росії

Про це артистка написала на своїй сторінці у Facebook.

Як писав “ВК”, Аліна Паш (Alina Pash) 12 лютого перемогла у нацвідборі “Євробачення-2022”. Навесні реперка представлятиме Україну в італійському Турині з піснею “Тіні забутих предків”.

Дякую кожному та кожній, хто вірив та проголосував, відчув і зрозумів про що пісня “Тіні Забутих Предків” і як вона потрібна зараз для всього українського народу, для, не боюсь так сказати, але й усього Світу… Мені не змінити минуле, але я хочу вплинути на майбутнє. Мені хочеться сказати всьому світу про Нас, про те, що Ми чимало століть є фронтиром, муром і вартовими Європи й Світу. Що Ми однією рукою сіємо, будуємо і ростимо покоління, а іншою боронимо“, – написала Аліна Паш.

Звинувачення у фальсифікації

Вона також прокоментувала ситуацію навколо фіналу нацвідбору: “Все те, що бушує зараз довкола національного відбору, відкоментую так: ви мені не вороги, так само як і я вам. В такий час нам потрібно єднатись, а не шукати у мені злу відьму“.

Зазначимо, що за результатами підрахунку голосів співачка з Закарпаття отримала найвищий бал від журі та глядачів. Її найближчий конкурент – гурт Kalush Orchestra – звинуватив керівництво нацвідбору у фальсифікаціях під час підрахунку голосів.  

Коли ми хотіли перевірити результати протоколу, перед нами просто закрили двері… Ми хочемо справедливості, покажіть тільки нам цю зловіщу карточку (для голосування, – прим. “ВК”) і все… Я впевнений, що ми виграли з величезним відривом. За нас вся Україна, ми піднімемо людей. Є фальсифікація!” – обурився лідер гурту Олег Псюк.

Kalush Orchestra посів друге місце на відборі, поступившись Аліні Паш лише одним балом.Олег Псюк також заявив про готовність відстоювати свою правоту у суді.

Перемога реперки була неоднозначно сприйнята користувачами соцмереж. Зокрема, співачці нагадали її поїздку до окупованого Криму, світлину на Червоній площі у Москві”, “фотосесію” в куртці з кольорами прапора Росії, а також участь в урочистих концертах, організованих Офісом президент.

Сама Аліна Паш прокоментувала й ці закиди, зазначивши, що вона є українською співачкою.

На всі питання, які турбували моїх земляків щодо виступів і подорожей у країну-агресора, я вже відповіла у багатьох інтерв‘ю. Не вірте “жовтій пресі”, яка розповсюджує про мене недостовірну інформацію. Я про Україну, я за Україну, я частина України, – написала вона.

Як повідомлялося, у 2019 році Аліна Паш потрапила до бази сайту “Миротворець”. Про те, чому це сталося, читайте в матеріалі “За що переможниця нацвідбору Євробачення-2022 Аліна Паш опинилася на “Миротворці

Великий Київ у Google News

підписатися