Акватолока на каяках: небайдужі виловили з Дніпра 8 мішків непотребу

11:43 30.08.2020

У Києві організували прибирання акваторії Дніпра на каяках, під час якого діти і дорослі зібрали 8 мішків непотребу: пакети, пластикові та скляні пляшки, одноразовий посуд, пляжне взуття та навіть захисну каску.

Акватолока на каяках: небайдужі виловили з Дніпра 8 мішків непотребу

Як пише КП “Плесо”, ідейна натхненниця акваплогінгу Мар’яна Гінзула (начальник служби еконагляду підприємства) назвала цю подію екологічним дуатлоном: поєднання водної частини і суходільної (плогінг на прибережних смугах, якщо людина не вміє плавати, або має аквафобію).

Plogging – це коли бігаєш і прибираєш.

А небайдужі кияни разом з дітьми не бігали, а ходили по Дніпру на каяках, та збирали сміття. Акватолоку проводили в акваторії острова Малий та біля Русанівського мосту.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, у Держекоінспекції України б’ють на сполох через забруднення і обміління Дніпра, що наближає річку до екологічного лиха. Наприклад, минулого року лише в межах Києва у Дніпро скинули 723,2 млн куб. м стічних вод. Більше половини – це скиди промислових підприємств. З усіх стічних вод до 40% були забрудненими і саме вони нанесли найбільшу шкоду екології річки.

Ще один із факторів забруднення – фосфати у мийних засобах – щоб цьому запобігти, президента просять заборонит мийних засобів з фосфатами

Як повідомлялось, велосипедистів Троєщини кличуть на недільний суботник.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...