Активісти, які займалися реставрацією історичних вивісок у Києві, тимчасового припиняють роботу

Автор: Любава Лисичкіна
14:27 23.06

На Подолі залишаються ще дві вивіски, які організація мріє врятувати, тільки-но власники дадуть на це дозвіл.

Активісти, які займалися реставрацією історичних вивісок у Києві, тимчасового припиняють роботу

Про це повідомили на сторінці організації “Має значення”.

Дослідивши понад 60 вивісок у столиці, активісти дійшли висновку, що цінними для громадськості є далеко не всі. Найбільшу вагу мають ті, з якими місцеві та гості найбільше взаємодіють – територіально це Поділ і центральна історична частина Києва. Саме тому проект і мав такий приголомшливий успіх на старті у 2023 році.
За час роботи було врятовано  чотири історичні вивіски: «Квіти», «Кольорове фото», «Молоко» (спільно з @milkbarkyiv) і «Перукарня».
 
 На Подолі залишаються ще дві вивіски, які організація мріє врятувати, тільки-но власники дадуть на це дозвіл: «ПЕРУКАРНЯ» на вул. Межигірська, 3 та «Автостанція Поділ» на вул. Нижній Вал, 15а. Крім того, активісти готові  зберегти єдину неонову вивіску, що залишилася в Києві, «МИСЛИСВЕЦЬ» на пров. Нестеревський, 7. Власник обіцяв повернутися до обговорення цього питання після закінчення війни.  
 
 
“Щодо решти – приголомшливих вивісок у районі ДВРЗ, Троєщини, Солом’янському чи Голосіївському, нам не вистачить ні підтримки населення, ні коштів, ні можливостей донести цінність”, – зауважують активісти організації. Адже відновлення вивісок – це і витрати, й відповідні донати , яких не вистачає для роботи.
Відомо, що історична відреставрована вивіска «Молоко» тепер прикрашатиме цех Milk Bar у столиці. Крім того, у березні цього року активісти взялися за відновлення вивіски «Прання білизни» на Кловському узвозі: для неї шукатимуть нового власника.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин