На Почайнинській повернули на історичне місце відреставровану вивіску «Перукарня»

Автор: Вікторія Мілюта
13:33 18.06

Історичну вивіску «Перукарня» з вулиці Почайнинської, що на Подолі, відреставрували та повернули на своє місце.

На Почайнинській повернули на історичне місце відреставровану вивіску «Перукарня»

Про це повідомляє фонд «Має значення».

Активісти, які взялися за відновлення 47-річної конструкції, працювали над цим з кінця минулого року.

«Так вийшло, що вона пережила країну, в якій була «народжена» (амінь!), найімовірніше, пережила своїх творців, які створювали унікальні дизайни на папері без комп’ютерної графіки, пережила навіть побратима — салон-перукарню для чоловіків через стіну будинку, що зачинився та довго стояв порожній у 90-ті роки», – розповіли реставратори.

Читайте також: На фасаді садиби Тарнавського на Подолі відреставрували вивіску минулого століття – як вона тепер виглядає

Коли вивіску знімали для реставрації, на ній не вистачало трьох літер, тому їх довелось відтворювати заново.

«Сподіваємося, що вивіска допоможе місцевому бізнесу поліпшити своє фінансове становище, а всім нам — послужить чудовим нагадуванням, що ніщо не вічне. Салони можуть закриватися, а вивіски здатні розсипатися під силою часу», – наголосили майстри.

Нагадаємо, активісти руху «Має значення» до початку повномасштабної війни займалися відновленням історичних дверей у Маріуполі, тепер працюють в Києві. Вони вже реставрували вивіску «Квіти» біля магазину на Подолі, назву одного з найстаріших фотосалонів міста, а також вивіску «Молоко», яка тепер прикрашає цех Milk Bar у столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин