Адвокати Порошенка довели, що ДБР не може користуватись «послугами» Печерського суду

Автор: Марія Супрун
16:49 03.03

Адвокати п’ятого Президента Петра Порошенка довели в судовому порядку, що Державне бюро розслідувань незаконно користується «послугами» скандального Печерського суду.

Адвокати Порошенка довели, що ДБР не може користуватись «послугами» Печерського суду

Відповідне рішення Київського апеляційного суду оприлюднив адвокат Ігор Головань.

«Пам’ятаєте суддів славнозвісного Окружного адміністративного суду Києва Келеберду, Качура та Амельохіна? Тих самих, що скасували рішення про націоналізацію «ПриватБанку», а потім поскаржилася на начебто тиск з боку Порошенка до ДБР. Заява тих суддів була брехливою і просто абсурдною, адже який може бути тиск на суд після ухвалення рішення? Тому навіть слідчі ДБР, пововтузившись більше року, змушені були кримінальне провадження за заявою суддів ОАСК закрити. І куди ж судді одіозного ОАСК пішли оскаржувати рішення розташованого у Шевченківському районі ДБР? Не до Шевченківського районного суду, а до такого ж як ОАСК одіозного Печерського, де сконцентровані класово близькі колеги», – нагадав Головань.

Головань додає, що “кожне кримінальне провадження центрального апарату цієї установи можна поховати, оскільки воно наповнене «печерськими» ухвалами”. 

«З долучених до клопотання копій документів встановлено, що за юридичною адресою місцезнаходження ДБР м.Київ, вул. П.Мирного, 28 будь-яка діяльність не здійснюється. Згідно з даними, розміщеними на офіційному сайті ДБР, центральний апарат ДБР, у склад якого входить і Головне слідче управління, знаходиться за адресою м.Київ, вул. С.Петлюри, 15», – йдеться, зокрема, в рішенні Київського апеляційного суду.

Як з’ясували раніше народні депутати з фракції «Європейська Солідарність», у Печерському районі за начебто юридичною адресою ДБР знаходиться обідрана аварійна споруда, зачинені двері і жодних ознак діяльності. Фотографії оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Володимир Ар’єв. Фактично ДБР знаходиться у Шевченківському районі і має всі клопотання подавати відповідно до Шевченківського суду.

Як неодноразово заявляли адвокати Порошенка, ДБР всупереч вимогам закону, перебуваючи у Шевченківському районі столиці, використовувало для ухвалення рішень у сфабрикованих проти Петра Порошенка справах рішення Печерського суду.

Нагадаємо, проти п’ятого президента України Петра Порошенка, що очолює партію “Європейська солідарність”, відкрили ще 15 нових проваджень в СБУ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...