Проти Порошенка “наплодили” ще 15 проваджень

14:53 11.09.2020

Проти п’ятого президента України Петра Порошенка, що очолює опозиційну партію “Європейська солідарність”, відкрили ще 15 нових проваджень в СБУ.

Проти Порошенка “наплодили” ще 15 проваджень

Про це під час сьогоднішньої пресконференціЇ повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань. 

Він називає справи, серед яких багато за статтями Кримінального Кодексу, сфабрикованими. 

Тут є і ст.110, тобто посягання на територіальну цілісність, і 109 – повалення конституційного ладу, захоплення держвлади і, як же, без державної зради (ст. 111) і привласнення власності, і фінансування тероризму, і навіть такі екзотичні статті, як для політичних лідерів, як втручання в роботу електронно-обчислювальних машин комп’ютерних мереж”, – додав Головань.

Відкриті справи дублюють попередні – наприклад, провадження щодо “Кузні” відновили за рішенням Печерського суду, додав Головань, припустивши, суддя Світлана Смик проявила “лояльність до Портнова”, адже більше року розглядає справу щодо порушень самого Портнова. 

Захисник Порошенка заявив, що ці провадження свідчать про продовження політичного переслідування і є такі ж “порожні, як і десятки, які були сфабриковані до цього часу”.

Ми дуже яскраво бачимо бенеціфіара цієї діяльності – це дуже схоже на колишніх власників ПриватБанку, стосовно питань з його націоналізацією”, – підсумував Головань.

За висловом Іллі Новікова, який також виступив на пресконференції, всі попередні фейкові провадження проти Порошенка зайшли в глухий кут, тож тепер за командою з Офісу президента силовики наплодили нові провадження.

Він запевняє, що проти Порошенка скоординувалися заступник глави Офісу президента Олег Татаров разом із Портновим та Коломойським, крім того, Татаров говорив про арешт якогось майна Порошенка.

Новіков вважає, найбільше уваги будуть виділяти справам щодо телеканалу “Прямий” та “Кузні”, а інші – це “відволікаючий маневр”.

За інформацією Новікова, на телеканалі “Прямий”готуються обшуки.

Читайте також: Росія ввела санкції проти Порошенка. П’ятий президент назвав їх “державною нагородою”

Нагадаємо, раніше проти Петра Порошенка відкрили відкрито 24 кримінальні справи, потім ще 4, у тому числі “ про Томос”, який начебто розпалював міжрелігійну ворожнечу. Потім цю справу закрили.

Київрада вимагає від Зеленського припинити політичні переслідування та репресивні заходи щодо п’ятого президента Петра Порошенка, громадських лідерів, волонтерів, військовослужбовців, активістів Євромайдану. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...