Ексклюзивний подарунок. Мін’юст пропонує сертифікати на перебування у камерах СІЗО

13:21 24.07.2020

Відсьогодні Мін’юст запустив нову послугу – пропонує подарункові сертифікати на користування послугами платних камер в українських слідчих ізоляторах, зокрема, і в Києві.

Ексклюзивний подарунок. Мін’юст пропонує сертифікати на перебування у камерах СІЗО

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська. За його словами, хоч пост жартівливий, сама послуга – не жарт. Кошти від продажу сертифікатів підуть на благородну мету – дотримання європейських стандартів у слідчих ізоляторах.

Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? Може навпаки, забули запросити? Все ще роздумуєте над подарунком? Ми знаємо вихід. Подаруйте знайомому сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання. Я не певен чи десь у інших країнах є платні камери у слідчих ізоляторах, а от подарункові сертифікати – точно наш ексклюзив”, – написав Малюська.

Зазначається, що сертифікат діє лише протягом 6 місяців після придбання. Якщо протягом вказаного строку обдаровуваний не буде взятий під варту та не потрапить у СІЗО, кошти зараховуються у якості благодійної допомоги відповідному слідчому ізолятору.

Придбати сертифікат можна прямо з комп’ютера або смартфону за шість кроків:

  1. перейти за цим посиланням
  2. обрати слідчий ізолятор
  3. обрати кількість днів ув’язнення (у днях, тижнях або місяцях) та вартість
  4. сплатити послугу
  5. роздрукувати квитанцію та сертифікат, який надійде на електронну пошту
  6. подарунок готовий!

Також Малюська пошуткував про переваги такого подарунку: розташування у центрі міста, цілодобова охорона, зменшені ризики підхопити коронавірусну хворобу, можливість відволіктись від соціальних мереж та гаджетів, триразове харчування.

Нагадаємо, у київському СІЗО запрацювали платні камери – 2 000 грн за добу (ФОТО). Крім того, кілька жахливих камер у київському СІЗО вже відремонтували за кошти від платних. А міністр юстиції Денис Малюська скуштував обід, який приготували ув’язненим у Лук’янівському СІЗО.

Раніше повідомлялося, що у київському СІЗО ув’язнені сплять по черзі в камерах без вікон – фото жахливих умов.

Великий Київ у Google News

підписатися