Жахливі камери у Київському СІЗО відремонтували за кошти від платних (ФОТО)

16:56 02.07.2020

Сьогодні у Київському слідчому ізоляторі презентували перші дві звичайних камери, в яких було зроблено ремонт за кошти, отримані від «платних камер». До ремонту приміщення були у жахливому стані.

Жахливі камери у Київському СІЗО відремонтували за кошти від платних (ФОТО)

Як повідомляє Мінюст, тут було замінено сантехніку, електрику, дерев’яні вікна на металопластикові, встановлено нові меблі.

На матеріали було витрачено близько 45 тисяч грн. Роботи проводилися бригадою засуджених, залишених для господарського обслуговування установи, на заробітну плату яких витрачено 8,6 тисяч грн.

У відремонтованих камерах ув’язнені будуть перебувати безкоштовно. Фото до і після ремонту:

Зазначається, що по мірі надходження коштів за перебування у «платних камерах», буде ремонтуватись все більше безкоштовних камер.

На даний момент платні камери відкрито вже у 15 СІЗО. Загальна сума надходжень за користування «платними камерами» становить на сьогодні більше 183 тисяч гривень, з них 140 тис. – з Київського СІЗО.

 

Нагадаємо, у київському СІЗО запрацювали платні камери – 2 000 грн за добу (ФОТО). А міністр юстиції Денис Малюська скуштував обід, який приготували ув’язненим у Лук’янівському СІЗО.

Раніше повідомлялося, що у київському СІЗО ув’язнені сплять по черзі в камерах без вікон – фото жахливих умов.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...