2 000 грн за добу: у київському СІЗО запрацювали платні камери (ФОТО)

13:40 08.05.2020

У Київському СІЗО запрацювали 4 платні камери з поліпшеними умовами розміщення: одна — двомісна, одна — тримісна та дві — чотиримісних. 

2 000 грн за добу: у київському СІЗО запрацювали платні камери (ФОТО) Фото: Денис Малюська

Як повідомив міністр юстиції Денис Малюська, вартість розміщення у такій камері в Києві залежить від терміну, за який платять: за добу буде 2 000 грн, за тиждень — 8 000 грн, за місяць — 12 000 грн. На наступному тижні буде забезпечена можливість оплати камери на сайті «Онлайн будинок юстиції».

Зазначається, що отримані кошти СІЗО будуть спрямовувати на підтримання належних умов утримання у безкоштовних камерах та на покриття собівартості утримання камер з поліпшеними умовами. 

Ініціатива запровадження платних камер має дві ключові цілі: прибрати корупцію (замість хабаря гроші за ліпшу камеру будуть йти офіційно у бюджетний спецфонд) та знайти додаткове фінансування для слідчих ізоляторів – зараз бюджетних коштів не вистачає.

  

Слід пам’ятати, що мова йде про слідчі ізолятори, тобто місця, де утримуються люди, щодо яких немає вироку суду і які вважаються невинуватими у вчиненні злочину. Якщо особа з точки зору закону невинувата – ми не повинні обмежувати її у можливості оплатити ліпші умови проживання. Що стосується злочинців, то їм жодні поліпшені умови за гроші створюватись не будуть. У тюрмах усі будуть у рівних умовах і будуть відбувати встановлене судом покарання за вчинений злочин”,- зазначив Малюська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у київському СІЗО ув’язнені сплять по черзі в камерах без вікон – фото жахливих умов.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...