7 гріхів Авакова. Під МВС пройшла акція за відставку міністра

19:23 20.07.2020

Сьогодні, 20 липня, в день смерті журналіста Павла Шеремета, під стінами Міністерства внутрішніх справ пройшла акція за відставку діючого міністра Арсена Авакова, яка називалась “7 гріхів Авакова”.

7 гріхів Авакова. Під МВС пройшла акція за відставку міністра

Як повідомили організатори акції, справа Шеремета, розслідування по якій тягнеться вже 4 роки, не єдиний ляпсус Авакова. Також вони називають такі справи, як вбивство п’ятирічного Кирила Тлявова, політична справа Сергія Стерненка. 

Молодь, яка прийшла на вулицю Богомольця, 10 мала намір продемонструвати 7 факапів Авакова та його підлеглих часів його останньої каденції. Крім названих вище справ, пригадали також стрілянину в Броварах та зґвалтування в Кагарлику. Зокрема, в руках вони тримали плакати з написами:

  • “Хто замовив Катю Гандзюк?
  • “Ало, реформа поліції? Йой не чує баба” 
  • “Хто вбив Павла Шеремета?”
  • “Згвалтування у Кагарлику. Ніколи і от знову”
  • “Ми пам’ятаємо справу рюкзаків”
  • “Чому вбивця Кирила Тлявова досі не у вязниці?”

Читайте також: Меморіал Павла Шеремета відкрили до четвертих роковин журналіста (ФОТО)

Нагадаємо, в Україні піднялась хвиля протестів проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова після кількох резонансних справ, а саме – згвалтування в Караглику та стрілянини в Броварах. Зокрема у центрі столиці пройшли кілька акцій з вимогами відставки Авакова (РЕПОРТАЖ). Під час акції під Верховною Радою спалили “поліцейського бобіка”. ЛГБТ-спільнота також вийшла на мітинг проти Авакова (ФОТО).

А от президент Володимир Зеленський вважає, що Арсен Аваков “потужний” міністр і найкращого досі немає.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...