5 підказок для безпечного та довговічного використання смарт-годинника

10:12 Сьогодні

Щоразу одягаючи смарт годинник на руку користувач отримує доступ до інформації про час, простір, власне здоров’я, можливості занять спортом та може контролювати смартфон. Коштує таке задоволення недешево, однак використовується у самі найактивніші етапи життя: на роботі, у спорті, подорожах та навіть на фронті. Як же зберегти гаджет цілим і непошкодженим пропонуємо дізнатися нижче.

5 підказок для безпечного та довговічного використання смарт-годинника
Світлодіодне освітлення

Якісний бренд з гарантією

Так, часом збереження стану смарт годинника не залежить від користувача, бо із самого початку було обрано низькоякісну модель від невідомого виробника, що виготовляє незахищені вироби або ж указує клас захисту неправдиво. Часто такі ж виробники дають гарантію на товар 1 місяць або ж півроку, що дуже мало. Утримайтеся від рішення зекономити таким чином, краще оберіть бюджетну модель від гарного виробника, що вказує точні можливості виробу та дає довшу гарантію.

Правильний клас захисту

Враховуйте, як саме буде використовуватись годинник. Якщо ви плануєте плавати з ним, носити на роботі, де є досить складні умови перебування (волога, коливання температури, надмірна кількість пилу, ймовірність ударів), використовувати в польових умовах, то обирайте максимально захищені моделі. Існує міжнародний рівень захисту ІР: складається із двох цифр, перша з яких – захист від пилу (від 0 до 6) та захист від води (від 0 до 9). Якщо ви бажаєте придбати надійний гаджет, звертайте увагу на моделі, де показник ІР67 або ІР68.

Рівень АТМ або водонепроникності відображають в барах, метрах або атмосферах. На більшості якісних моделей вказано, що годинник водонепроникний, але ігнорувати показник АТМ не варто. Найкращий варіант для побутового використання – 5 АТМ, а для спорту, плавання, походів – 10 АТМ. Більші показники вже стосуються використання на великих глибинах.

Захист смарт годинника від вологи

Матеріал виробу

Якщо ви знаєте, що «життя» вашого годинника буде активним і нелегким, обирайте модель з титанового, сталевого сплаву або міцних полімерів. Протиударне скло циферблату може бути сапфіровим, мінеральним або Gorilla Glass. Щоб мати можливість зберігати новий вигляд виробу, краще обирати модель із силіконовим або полімерним ремінцем, який може замінятись на новий після зношування.

Захист екрану

Коли ви не носите годинник на руці, не кладіть його у сумку чи кишеню до інших речей – під час руху та перевертання екран може подряпатись сторонніми речами. Також не варто залишати годинник у перегрітому або надто холодному приміщенні, наприклад, в машині. Це може впливати не лише на помутніння екрану, але й на акумулятор, що швидко вийде з ладу. Якщо циферблат не має сапфірового покриття, можна придбати захисну плівку, аби вберегти його від подряпин.

Життя акумулятора

Не підтримуйте традицію заряджання вночі. Часте підзарядження не йде на користь акумулятору. Краще перевірити чи немає в роботі прихованих незадіяних додатків та програм, що даремно розряджають гаджет. Відрегулюйте яскравість екрану, вчасно вимикайте непотрібні функції, аби зберегти заряд. Заявлений час без підзарядки від виробника має співпадати з дійсністю.

Великий Київ у Google News

підписатися