5 ковзанок Києва – як активно провести перший день нового року

11:59 01.01.2021

Попереду три новорічних вихідних і для тих, хто хоче провести їх активно, розповімо про п’ять ковзанок Києва під відкритим небом, а ви – обирайте.

5 ковзанок Києва – як активно провести перший день нового року

Серед локацій – льодові майданчики на території ВДНГ, біля фабрики Roshen, на Контрактовій площі, біля Арки Дружби народів та Офісу президента. Зазначимо, що на всіх міських ковзанках будуть додержуватися правил соціальної дистанції. Минулого року “Великий Київ” побував майже на всіх з них, крім Арки Дружби народів, що з’явився цього року, та пропонує відеорепортажі. 

Ковзанка на ВДНГ

Ковзанка працює щодня з 10:00 до 22:00 (графік роботи ковзанки з 8 січня може змінитись у зв’язку з карантинними обмеженнями). Майданчик великий. Вартість квитка у 2021 році – 170 гривень. Лід хороший, є достатньо шафок для зберігання речей. В цілому територія ВДНГ до свят перетворюється в новорічний містечко зі всілякими локаціями для дітей і дорослих, тому будьте впевнені, що одним катком справа не обмежиться.

Наша інспекція ковзанки минулоріч:

Ковзанка Roshen Winter Village

Працює з 12:00 до 22:00. Майданчик побудований у вигляді амфітеатру і вважається одним з найбільших в Україні. Людей тут багато завжди. Лід хорошої якості і часто оновлюється. У центрі ковзанки встановлена новорічна ялинка, яка доповнює атмосферу новорічних свят. Вхід на територію Roshen Winter Village – безкоштовний, вхід на каток – від 130 грн (залежить від дня тижня та часу відвідування).

Дивіться як тут було минулого року:

Ковзанка на Контрактовій площі

У будні дні льодовий майданчик  працює з 12:00–22:00, у вихідні та святкові дні — з 10:00 до 22:00. Тарифи: у будні дні — ціна з прокатом ковзанів — 130 грн, зі своїми ковзанами — до 14:00 — безкоштовно, з 14:00 — 70 грн; у вихідні та святкові дні — ціна з прокатом ковзанів — 170 грн, зі своїми ковзанами — 90 грн. Зазначимо, що по 7 січня діє тарифікація вихідного або святкового дня. Для всіх охочих навчитися кататися є послуги інструктора, ціна яких 200 грн за 45 хвилин. Лід гарний. Поряд є фотозони, колесо огляду та інші локації.

Наш відеорепортаж минулого року:

Ковзанка біля Арки Дружби народів

У будні дні льодовий майданчик  працює з 12:00–22:00, у вихідні та святкові дні — з 10:00 до 22:00. Тарифи: у будні, вихідні та святкові дні — ціна з прокатом ковзанів — 180 грн, зі своїми ковзанами — 144 грн. Тут стоїть головна ялинка Києва посеред ковзанки, є магічні яскраві прикраси довкруги, поряд пішохідний міст із тунелем із гірлянд.

Ковзанка біля Офісу президента

На Банковій цього року відкрили цілу локацію “Миколай приймає друзів” та вдруге тут працює ковзанка. Графік роботи: по будням з 10:00 до 20:00, у вихідні – з 10:00 до 21:00. Вхід безкоштовний для дітей та дорослих. Кататися можна у власних ковзанах, або ж взяти на прокат. Черга на ковзанку – жива, електронний запис діє тільки на групові заняття. Також тут є будиночок Святого Миколая, карусель та багато іншого.

А так було минулого року:

Нагадаємо, головна ялинка країни вже традиційно височіть на Софійській площі, головна ялинка міста – біля Арки дружби народів, а центральна ялинка Подолу стоїть на Контрактовій площі.

Між цими локаціями створено пішохідний новорічний маршрут. Усього працюють 7 новорічних локацій, що поєднані у святковий маршрут: Софійська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, Володимирська гірка, Андріївський узвіз, Контрактова площа.

Протягом маршруту розміщені світлові та арт-інсталяції новорічної і різдвяної тематики. Дорогою можна придбати сувеніри та випити гарячого чаю чи кави. Ось ще трохи святкового Києва вам:

Великий Київ у Google News

підписатися