Яскравий тунель і «світлячкові поля»: як прикрасили до свят пішохідний міст і Володимирську гірку

18:06 21.12.2020

У Києві стартували новорічні гуляння, до яких традиційно столицю прикрасили ілюмінацією та святковими інсталяціями, які “проявляються” у вечірню пору, створюючи казкову атмосферу.

Яскравий тунель і «світлячкові поля»: як прикрасили до свят пішохідний міст і Володимирську гірку

Новорічні локації і їхні головні прикраси – ялинки – традиційно з’явились у кожному районі міста, а от центральним “магнітом” цьогоріч є новий новорічний маршрут, що проходить від Арки дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі.

Сьогодні детально оглянемо перші дві зупинки: Пішохідно-велосипедний міст і парк «Володимирська гірка».

Пішохідно-велосипедний міст за допомогою ілюмінації перетворили на світлові тунелі з декоративними та живими ялинками та кулями як біля Софії, що також світяться.

У парку «Володимирська гірка» бачимо ті самі кулі, що світяться. Святковий настрій тут доповнюють безліч різнокольорових ламп на газонах, що створюють ефект «світлячкових полів».

Читайте також: Атмосфера свята біля зоопарку: фігуру жирафа підсвітили сніжинками, що падають 

Нагадаємо, 19 грудня у столиці засвітили головну ялинку біля Софії, біля якої загорілась гірлянда. На щастя, відкриття ялинки на Контрактовій площі обійшлось без інцидентів.

Великий Київ у Google News

підписатися