+ 4 км нових труб. Мешканці Віфлеємської забудуть про відключення гарячої води і тепла через аварії

Автор: Галина Ворона
12:27 11.08

“Київтеплоенерго” проводить реконструкцію зношеної ділянки тепломережі на вулиці Вифлеємській у Дніпровському районі. Тут замінять близько 4 км старих трубопроводів на нові, якими тепло і гаряча вода постачатиметься до 11 житлових будинків і двох шкіл.

+ 4 км нових труб. Мешканці Віфлеємської забудуть про відключення гарячої води і тепла через аварії

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Як зазначається, ділянка тепломережі на Вифлеємській збудована у 1960 році. Вона давно вичерпала свій нормативний термін експлуатації і потребувала заміни. Лише впродовж останніх чотирьох років на ній сталося 11 пошкоджень.

Заміна цієї ділянки передбачена Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва. Нові трубопроводи, які вкладають замість зношених, мають гарантійний термін експлуатації – 40-50 років. Вони попередньо ізольовані та обладнані арматурою європейського зразка. Також на них встановлена система сигналізації, що в разі пошкодження інформуватиме про точне місце витоку теплоносія.

На сьогодні на Вифлеємській вже виконано 50% із запланованих робіт по заміні мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. До 1 вересня роботи будуть завершені.

Як виконуються роботи – можна подивитись на відео.

Читайте також: У квартирах буде тепло і комфортно: на бульварі Гавела замінили аварійну частину тепломагістралі

Нагадаємо, що минулого міжопалювального сезону енергетики почали міняти найбільш “втомлені” тепломережі і повнісю реконструювали 270 км трубопроводів. Завдяки цьому аварійність мереж знизилась на 15%. Наразі реконструкція трубопроводів проводиться на вулиці Кулібіна, де ділянка тепломережі пропрацювала майже 50 років. Також роботи тривають на вулицях Гетьмана і Леваневського.

Великий Київ у Google News

підписатися