300 тис.грн за добу. Главу КСУ Тупицького помітили на королівській віллі в Дубаї (ФОТО)

19:06 10.01

Глава Конституційного суду України Олександр Тупицький, якого Зеленський відсторонив від посади на 2 місяці, вирішив не гаяти час дарма та полетів відпочивати в ОАЕ. Його помітили на королівській віллі в Дубаї.

300 тис.грн за добу. Главу КСУ Тупицького помітили на королівській віллі в Дубаї (ФОТО)

Фото не дешевого відпочинку Тупицького опублікувало видання Цензор.НЕТ.

Зазначається, що добова оренда королівської вілли в готелі Kempinski Palm Jumeirah становить понад 300 тисяч гривень. 

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2020 року КСУ визнав неконституційною норму про кримінальну відповідальність за декларування недостовірних відомостей. Це рішення спричинило конституційну кризу у країні і викликало незадоволення суспільства, яке вилилось у багаточисельні акції протесту. Президент хотів звільнити суддів і навіть не виключав можливості розпуску парламенту.

Зеленський звернувся до Венеційської комісії із проханням допомогти із збалансованим комплексним рішенням конституційної кризи в Україні, і там визнали, що рішення КСУ про неконституційність окремих положень антикорупційного законодавства не має чіткої аргументації, твердих основ у міжнародному праві та приймалося під впливом можливого конфлікту інтересів. На сьогодні Рада відновила відповідальність за брехню в деклараціях.

Наприкінці грудня президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення від посади скандального судді КСУ Олександра Тупицького. В КСУ заявили, що рішення про відсторонення Тупицького є юридично нікчемним і не підлягає виконанню.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...