30 тис доларів за договір про будівництво: затримано посадовця Міноборони

Автор: Марія Супрун
12:13 15.09

В Києві на одержанні неправомірної вигоди затримано начальника Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України та посередника.

30 тис доларів за договір про будівництво: затримано посадовця Міноборони

Як розповіли в прокуратурі, вони вимагали від представника товариства 30 тис доларів за сприяння в прийнятті сесією селищної ради рішення про дозвіл на розробку проекту землеустрою для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку у смт. Гостомель Київської області.

Також за ці кошти вони обіцяли надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  іншої земельної ділянки в смт. Гостомель у користування на умовах оренди та укладення договорів про капітальне будівництво на землях, що перебувають у віданні Міноборони, у тому числі на території військового містечка.

Після одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис доларів їх було затримано.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів. На цей час тривають невідкладні слідчі дії, встановлюються інші учасники схеми.

Нагадаємо, раніше шахраї, називаючись представниками членів Уряду, почали домовлятися про розподіл по регіонах переможців закупівель в рамках проекту “Ноутбук кожному вчителю” із подальшим отриманням “відкатів”. 

Великий Київ у Google News

підписатися