25 багатоповерхівок у Ірпені лишились без світла

14:50 11.01

З учорашнього вечора 25 багатоповерхівок у Ірпені лишаються без світла. Місцеві заявляють про те, що відключення електроенергії у місті проводяться на регулярній основі.

25 багатоповерхівок у Ірпені лишились без світла

Про це пише УНІАН, з посиланням на звернення місцевих жителів.

“З учорашнього вечора 25 багатоповерхівок міста Ірпінь знаходяться без світла. Це вже втретє за останній тиждень. Кожне відключення триває понад 12 годин. У будинках проживають діти, пенсіонери, інваліди. У квартирах не працює опалення, в цоколях, крім цього, також неможливо приготувати їжу, не працює каналізація (бо все від електрики). Йдуть морози. Люди кинуті напризволяще. Хто винен? Власник підстанції, таким чином шантажує людей? Електромережа, яка знаходиться в аварійному стані з вини першого? Або ДТЕК, з яким у людей укладені договори, але який нічого не робить для вирішення ситуації? Мешканці 25 багатоповерхівок у розпачі. Можливий непередбачуваний розвиток подій”, – пишуть жителі Ірпеня.

Разом з тим, ДТЕК “Київські регіональні електромережі” повідомляє в Facebook про те, що станом на 12:00 вже виявлено місце аварійної ділянки кабельної лінії та розпочато її заміну. За інформацією ДТЕК ремонтні роботи мають завершитися сьогодні до 15:00.

Однак, коментарі жителів Ірпеня під даним оголошенням говорять про те, що проблема відключення існує давно і вимагає вирішення.

Читайте також: Тарифний «подарунок». Мешканцям Виноградаря втричі підняли ціни на електроенергію

Нагадаємо, у “Київтеплоенерго” заявили про збитковість ТЕЦ і можливість віялових відключень електроенергії.

 

Великий Київ у Google News

підписатися